Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Deň detí 2022

Čo: Deň detí 2022

Kedy: 1. jún 2022, 14:00

Kde: Zechenterova záhrada

Pozývame všetky deti, ale aj ich rodičov a starých rodičov na zábavné odpoludnie v Zechenterovej záhrade, pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

Počas dňa vás zabaví Divadlo pod balkónom z Banskej Bystrice s maskotom Mackom Happy a divadeľným predstavením Krajčír Demeter.

Vystúpia kapely ZUŠ J.L.Bellu: Cez okno, FullHouse a Sisterties

Pripravené budú pre deti súťaže a aktivity s animátormi z CVČ Cvrček.

Deti sa budú môcť vyjašiť na nafukovacích skákacích atrakciách.

Žiaci Výtvarného odboru ZUŠ zabezpečia maľovanie na tváre a na pamiatku si budete môcť dať nakresliť aj svoj portrét.

K dispozícií bude občerstvenie so sladkosťami a nápojmi.

 

Podujatie organizujú:

Mesto Kremnica, Kultúrne a informačné centrum mesta Kremnica, ZUŠ J.L.Bellu, Centrum voľného času Cvrček Kremnica a Kultúrne centrum Akropola.

Čas a miesto konania

01.06.202214:00
'