Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Carmen

Čo: CARMEN

Kedy: 15. október 2022, 19:00

Kde: Akropola Kremnica

Slovenské Divadlo Tanca / Slovak Dance Theatre by RDS Art Group
v produkcii Jána Ďurovčíka
Divadelno-tanečné predstavenie podľa známej predlohy muzikálu Carmen, ktoré je obnovenou premiérou k 25. výročiu založenia Slovenského Divadla Tanca. Inscenácia už bola pred časom uvedená na viacerých svetových pódiách – New York, Londýn, Tokio atď. Pred nasledujúcim kanadsko-americkým turné bude uvedená aj vo vybraných slovenských mestách a aj v Kremnici.
„Netradičná choreografia, ktorá berie dych“ - Musical.cz
„Myslím, že je to najlepšie predstavenie tejto jari, a to tu vystúpili špičky svetového umenia“ - Jouko Asto, riaditeľ Sibelius Culture Centre
Pre osobný odber si môžete vstupenky zakúpiť v pokladni Kultúrneho a informačného centra v Kremnici / medzibránie, Štefánikovo námestie 44 /

Čas a miesto konania

15.10.202219:00
'