Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

BIG AIR v meste 2020

Čo: BIG AIR v meste 2020
Kedy: 6. február až 8. február 2020
Kde: Mesto Kremnica (Štefánikovo námestie, Akropola)

Big Air v meste vol. 12 v najväčšom Európskom formáte, ako súčasť Európskeho pohára vo freeskiingu!

Najbližšia edícia stále jedinečného športovo-zábavného festivalu Big Air v meste má pre divákov a jazdcov pripravených opäť niekoľko noviniek, vylepšení a samozrejme skvelý program.

Štvrtok 6. február
Štefánikovo námestie > Vstup ZADARMO
11:00 – 17:00 Tréningový deň

Piatok 7. február
Štefánikovo námestie > Vstup ZADARMO
13:00 – 19:00 Kvalifikačný deň a koncert

Jägermeister Warm-up v Akropole
19:30 – Video Projekcia
21:00 – Wapm-up Party

Sobota 8. február
Štefánikovo námestie > Vstup ZADARMO
10:00 – 20:30 Finálový deň a koncerty

Jägermeister Afterparty v Akropole
20:00 – Video Projekcia
21:30 – Afterparty

Aktuálne a užitočné informácie na www.bavm.sk, kde budú dopĺňané info o ubytovaní, doprave, parkovaní, k tomu aj tipy ako si užiť BAVM bezpečne a čo najpríjemnejšie.