Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Benefičný koncert pre rodinu Mazúrovú

Čo: Benefičný koncert pre rodinu Mazúrovú
Kedy: 19. február 2019, 17:30
Kde: MsKS Kremnica

6. februára vypukol požiar v rodinnom dome Mazúrovcov na Nevoľnom. Našťastie sa nikomu z rodiny nič nestalo, avšak prišli takmer o všetko. O osobné veci, oblečenie, zariadenie domu.

Nakoľko ide o rodinu kamarátov, priateľov, spolužiakov, rozhodli sme sa s deťmi zo súborov ZUŠ J. L. Bellu a hudobníkmi zo skupiny VIRVAR zorganizovať benefičný koncert, z ktorého výťažok venujeme rodine Mazúrovej, aby sa im nanovo začínalo o niečo ľahšie.

Vstupné bude dobrovoľné a akákoľvek jeho výška naozaj pomôže.

Veríme, že sa vidíme a počujeme vo veľkom počte a že sa pre dobrú vec dokážeme zase raz spojiť.