Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Ako sa naučiť prežiť rušný deň pokojným a produktívnym spôsobom?

Čo: Ako sa naučiť prežiť rušný deň pokojným a produktívnym spôsobom?
Kedy: 28. október 2018, 16.00
Kde: Akropola Kremnica
Osobná skúsenosť a ľudské zdieľanie motivuje najviac. Preto sa po praktizovaní krátkych cvičení efektívnej meditácie, zrodila myšlienka pozvať na Slovensko thajského mnícha LP Paramai Supadulchai, ktorý pred 11 rokmi v Nórsku vyštudoval PhD. v oblasti IT.
Ide o 2 hodinový workshop na tému rovnováhy pracovného a osobného života s praktickými tipmi a zaujímavými vhľadmi. V rámci neho máte možnosť vyskúšať si krátku (cca 20 min.) meditáciu vedenú mníchom pre začiatočníkov.
Na záver je poskytnutý priestor pre spätnú väzbu a otázky, prípadne diskusiu. 
Už len samotné stretnutie s thajským mníchom je nevšedným kultúrnym zážitkom, otvára myseľ novým veciam a spája.