Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Agi Hlavenková Band

Čo: Agi Hlavenková Band
Kedy: 7. august 2020, 20.00
Kde: Akropola Kremnica
Séria letných koncertov na terase pokračuje vystúpením talentovanej slovenskej speváčky.

S kapelou hráva autorské aj prevzaté piesne. Vlastnými piesňami, ktoré sú prevažne (ale nie len) v slovenčine, sa Agi snaží priblížiť svoj pohľad na témy, ktoré sa týkajú mnohých z nás. Úprimné texty, ktoré v sebe skrývajú aj kúsok poézie, aj kúsok priamočiarosti sa spájajú s hudobnými prvkami jazzu, soulu a popu. Spolu so spoluhráčmi z kapely, ktorí skladbám dodávajú sviežu, mladistvú energiu...