Welcome to Kremnica

Kremnica is commonly attributed as golden. The coins minted in the past supported many rulers. The historical picture of Kremnica is made of the mosaic of stories hidden in every street and house...

Town Castle

It comprises of a complex of buildings from the 14th - 15th century and is protected by the double fortifications which are linked with one of the best preserved town walls in Slovakia.

Read more

Skalka relax centrum

Prepared to serve to professional and also recreational sportsmen all year round. The most popular and most visited part of the facility is wellness, which allows to regenerate your body after more or less intensive training.

Read more

Kremnica GAGS

The international show of polite humour, independent satire and cheerful recession of the old tradition (1981) takes place here every year in the end of August.

Read more

Preskočiť navigáciu

Hotel Golfer***

leží v meste Kremnica, dosť ďaleko od ruchu a zhonu, avšak dosť blízko historického centra obklopený prírodou

Hotel ponúka domácke prostredie, súkromie a pohodlie v 4 podkrovných jednolôžkových a v 26 útulných dvojlôžkových antialergických izbách s TV-SAT a telefónom. Možné prístelky na rozťahovacích dvojpohovkách (200 x 170 cm). Štyri štýlovo zariadené apartmány so spálňou a obývačkou s balkónom.

Kapacita hotela je 64 pevných lôžok a 25 prístelkov. Celý hotel je nefajčiarsky.

Novinkou hotela je reštaurácia s názvom „Ile de Ré", ktorá ponúka špeciality francúzskej a slovenskej kuchyne.

Reštauračné a konferenčné priestory hotela sú vhodné na rodinné a firemné podujatia, kongresy či školenia, príjemné chvíle je možné stráviť v zimnej záhrade s krbom, v piáno bare a pri golfe v každom ročnom období.

Relax poskytuje bazén, sauna či záhradná jacuzzi, v ponuke je možnosť maséže na objednávku. 

Hotel GOLFER*** 

J. Horvátha 910/50
967 01 Kremnica, Slovenská republika

tel.: +421/ (0)45/ 67 437 67
hotel@golfer.sk

MARKETING A ORGANIZÁCIA AKCIÍ:
Ing. Zuzana Bieliková
+421/ 907 809 500
z.bielikova@golfer.sk

www.golfer.sk