Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Zahlasujte za Najobľúbenejšie infocentrum Slovenska

15.07.2019 08:55:57 | 
Zahlasujte za Najobľúbenejšie infocentrum Slovenska

Naše "nové" Kultúrne a informačné centrum je zaradené v ankete AICES o Najobľúbenejšie infocentrum Slovenska. Chceme vás poprosiť o Váš hlas a podporu. Vopred Vám ďakujeme za Váš čas.

https://www.kamposlovensku.sk/…/2…/kraj/banskobystricky-kraj


Novinky

Podujatia v Kremnici 02.12.2019 18:42:14

Kam v Kremnici v decembri 2019

Služby v Kremnici 22.10.2019 16:39:07

Dobová výrobňa Atkáryho kremnických krumplov

Relaxujte v Kremnici 30.06.2019 09:52:31

Na Skalke pribudli atrakcie