Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Villa Vita

Svojim hosťom ponúka ubytovanie a útulnú atmosféru v lesnej vile pri potoku v samom centre Kremnice smerom na lyžiarske stredisko Skalka.

V ponuke sú 3 a 4 lôžkové izby so samostatným WC a sprchovacím kútom.

K dispozícii je aj detský kútik, spoločenská miestnosť s LCD TV, krbom a WIFI. Na záhrade sa nachádza altánok s vonkajším krbom, ohnisko s posedením a iné zaujímavosti.

Našim hosťom ponúkame bohaté raňajky a výbornú kávu.

Pre autá našich hostí je k dispozícii zastrešené parkovisko. Tešíme sa na vašu návštevu.

Villa Vita
ul. Angyalova 479/8
967 01 Kremnica

+421 903 01 77 97
http://www.villavita.kremnica.biz/
villavita.kremnica@gmail.com