Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Via ferraty na Skalke otvorené

29.04.2021 14:48:38 | 
Via ferraty na Skalke otvorené

Vzhľadom k priaznivému počasiu v prvý júnový týždeň sa revízia Via ferratového sveta a Via ferraty Komín podarila omnoho skôr, ako sme predpokladali. Tešíme sa, že Via ferrata Skalka bude pre verejnosť otvorená už od soboty 5. júna!

OTVORENÁ BUDE AJ POŽIČOVŇA FERRATOVÝCH SETOV

Požičať ferratový set si môžete priamo na Skalke. Požičovňa v Skalka relax centre je otvorená každý deň od 9.00 do 21.00 hod. Pred vstupom na ferratu sa nezabudnite oboznámiť s pravidlami bezpečného pohybu na ferratových cestách na stránkach www.viaferrataskalka.sk

 


Novinky

Podujatia v Kremnici 01.08.2021 08:14:31

Unikátne výstavy Juraja Poliaka

Poznávajte v Kremnici 15.06.2021 14:25:45

Expres 34 tunelov 2021

Služby v Kremnici 31.05.2021 13:09:14

Navštívte Relax centrum na Skalke