Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

UZÁVERA: Via ferrata komín aj via ferratový svet

25.11.2021 10:50:57 | 
UZÁVERA: Via ferrata komín aj via ferratový svet

Na základe odporúčania Horskej záchrannej služby platí od 25. novembra 2021 do odvolania uzávera ferrát Via ferrata a Ferratový svet na Skalke.

Uzávera Via ferrát na Skalke


Novinky

Relaxujte v Kremnici 25.11.2021 10:50:57

UZÁVERA: Via ferrata komín aj via ferratový svet

Služby v Kremnici 31.05.2021 13:09:14

Relax centrum na Skalke ZATVORENÉ

Relaxujte v Kremnici 29.04.2021 14:48:38

KALENDÁR KREMNICA 2022 UŽ V PREDAJI