Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Tom Lumen / fingerstyle show

Čo: Tom Lumen / fingerstyle show

Kedy: 18. máj 2018, 20:00

Kde: Akrpoloa Kremnica

Tom Lumen je medzinárodne pôsobiaci sólový gitarista s originálnym štýlom, vychádzajúci z mnohých rôznych zdrojov, ako je blues, jazz, rock a folk.
Je veľkým bavičom a dokáže na koncerte vytvoriť výnimočnú energiu. Jeho výnimočný gitarový štýl v kombinácii s jeho originálnou osobnosťou a zaujímavými príbehmi, ktoré podáva počas vystúpenia si okamžite podmania celú pozornosť publika. Jeho výkony sa vyznačujú intimitou a interakciou, ako aj virtuóznosťou a hravosťou.
Tom absolvoval turné už v 11 krajinách po celom svete a zdieľal už pódium so svetovo uznávanými hudobníkmi ako Tommy Emmanuel alebo Muriel Anderson a mnoho ďalších.
Vstupné: 6€