Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Silné Reči | stand up

Čo: Silné Reči | stand up

Kedy: 25. február 2023, 19:00

Kde: Akropola Kremnica

Silné Reči vyrážajú za vami aj v roku 2023. Ani na Kremnicu sme nezabudli! Uvidíme sa v sobotu, 25.2. v Kine Akropola. Čakajú vás takmer dve hodiny plné autorského humoru od ostrieľaných komikov. Začnite rok so Silnými Rečami.
Vystúpia: Michael Szatmary, Jakub “Zitron” Ťapák, Joe Trendy, Milan “Docent” Sedliak.
UPOZORNENIE: Vstup na show je až od 15 rokov.