Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Rózsa, Törok, Šarišský, Slávka / koncert

Čo: Rózsa, Törok, Šarišský, Slávka / koncert
Kedy: 16. jún 2018, 20.00
Kde: Akropola Kremnica
"Rôznych ľudí spájajú v dnešnom svete rôzne veci. Nás štyroch spojila príležitosť navštíviť vás, dňa 16.6. roku 2018, a zahrať vám trochu hudby. 
Časť večera vám budeme hrať piesne nami napísané za rôznych okolností a druhá časť bude inšpirovaná vašou odozvou a vašimi emóciami..."
Tešíme sa na vás v kremnickej Akropole:
Oskar Rózsa http://bit.ly/2s2tWzx
Oskar Törok http://bit.ly/2s4yuqb
Vladislav "Slnko" Šarišský http://bit.ly/2IDTydc
Marian Slávka http://bit.ly/2x0FPvM

Predpredaj: 12 eur - Kultúrne a informačné centrum mesta Kremnicahttp://www.visitkremnica.com/kontakt/
Online: https://predpredaj.zoznam.sk/…/rozsa-torok-sarissky-slavka…/
Na mieste: 15 eur