Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Relaxačný deň

Príďte načerpať energiu a sily do Kremnice obklopenej prírodou, do oázy pokoja.

09,00 - 11,00 Vyhliadka na Krahulský štít / Nezabudnuteľné výhľady na starobylú Kremnicu, ale aj na blízke či vzdialenejšie okolie na všetky strany poskytuje vyhliadková veža nad mestom. 

11,00 - 13,00 Kalvária  / Výstup na Kalváriu je súčasťou náučného chodníka, peknou prechádzkou chodníkom  pomedzi stromy až na vrchol ku kostolu sa dostaneme na vyhliadkovú vežu.

13,00 - 14,00 Obed / V Kremnici nájdete niekoľko stravovacích možností, stačí si len vybrať

14,00 - 17,00 Skalka Relax centrum / Relax centrum na Skalke vám poskytuje možnosti pasívneho, ale aj aktívneho oddychu vo svojom wellness, posilňovni, pri bowlingu ...

18,00             Večera