Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Privát p. VARHAŇOVSKÁ

Ponúka útulné ubytovanie v romantickom domčeku v tichej časti mesta.

V domčeku je jedna izba (3 + 1) riešená formou apartmánu s TV, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, malá kuchynka (chladnička, kávovar, rýchlovarná kanvica, jednoduché varenie ). Možnosť posedenia na terase. Parkovanie pri objekte.

V ponuke je tiež možnosť ubytovať sa v rodinnom dome so samostatným vchodom.
Na prízemí sa nachádza malá kuchynka vhodná k príprave jednoduchých jedál (chladnička, rýchlovarná kanvica, plynový sporák) a spoločenská miestnosť s televízorom + kúpeľňa s WC a vaňou.
Na prvom poschodí sa nachádza spálňa 3+1 a samostatné WC.
Na druhom poschodí je 1 spálňa pre 2 osoby. Možnosť ešte jedného lôžka v spoločenskej miestnosti. Ubytovanie je vhodné pre väčšiu rodinu alebo pre 2 partie s možnosťou spoločného posedenia pri krbe. Parkovanie pri objekte.

VARHAŇOVSKÁ Katarína
Veternícka 175 / 78
967 01 Kremnica
0904 479 312

www.katarina.bikepro.sk