Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Preskočiť navigáciu

Privat Anton

Ponúkame privátne ubytovanie v samom centre mesta Kremnica, v novovybudovaných dvojlôžkových apartmánoch.

Apartmány sa nachádzajú na prvom poschodí s balkónom s výhľadom na zámockú vežu, okná izieb sú na strane tichej uličky, kde zurčí kremnický potok.

Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie a kuchynský kút so základným vybavením ( kanvica, chladnička, platnička, riad ). Možnosť prístelky pre ďalšie 2 osoby.
Parkovanie pri objekte v chránenom dvore areálu. Samozrejmosťou je bezplatné wifi pripojenie. Ubytovanie možné aj s domácim miláčikom.

Privát Anton
Angyalova 476/2
967 01 Kremnica
t. č. 0904 452 830
mail: privat.anton.kca@gmail.com

 

http://privatchalmovsky.webnode.sk/