Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Pozerajte bez predsudkov / divadlo

19.06.2017 20:49:22 | 
Pozerajte bez predsudkov / divadlo

Čo: Pozerajte bez predsudkov / divadlo
Kedy: 25. jún 2017, 20:00
Kde: Kino Akropola
18+
„Nenáročná komédia o náročných vzťahoch“
Skvelú konverzačnú komédiu talianskych autorov Diega Ruiza a Fiony Bettanini, ktorá sa dlhodobo hrá v rôznych divadlách po celom svete s veľkým úspechom, naštudovalo aj Celkom malé divadlo. Pôvodný názov hry znel: Orgazmus bez predsudkov, ale po zmenách v texte sme sa rozhodli zmeniť aj názov titulu. Hudba Georgea Michaela z notoricky známeho albumu Listen without prejudice (Počúvajte bez predsudkov) dotvára atmosféru hry a završuje „predsudkovú“ paralelu.
Už samotný pôvodný podtitul hry „sú veci, o ktorých sa hovorí len v posteli“ napovedá, že hlavnou témou hry je vzťah medzi mužom a ženou a ich často veľmi rozličné pohľady na partnerstvo a sex. Dej hry „Pozerajte bez predsudkov! “ sa odohráva v jednom diaľničnom moteli, kde boli nútení sa ubytovať dvaja dlhoroční kamaráti – ON a ONA. Oskar a Leona. Ako uvádzajú samotní autori – je to predovšetkým „Odvážna hra pre odvážnych divákov a ešte odvážnejších hercov“…
Ako dopadne ich spoločná noc v motelovej izbe? To sa dozviete v konverzační komédii nabitej šteklivým humorom a nečakanými komickými situáciami. Aj preto odporúčame vstup divákom nad 18 rokov. Nie že by išlo o niečo vulgárne, ale zrejme by mnohému nerozumeli… Niektorým veciam človek skrátka lepšie porozumie, až keď ich prežije.


Novinky

Služby v Kremnici 11.06.2018 10:37:56

Garantované prehliadky mesta

Podujatia v Kremnici 14.05.2018 14:12:56

MAJK SPIRIT

Služby v Kremnici 31.03.2018 22:17:43

Skalka Relax centrum počas týždňa otvorené od 14,00