Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Navštívte Relax centrum na Skalke

31.05.2021 13:09:14 | 
Navštívte Relax centrum na Skalke

Po dlhých mesiacoch sa opäť otvoria brány Relax centra na Skalke. Návštevníci sa tak budú môcť občerstviť v bare, zahrať si bowling, využiť wellness, telocvičňu či fitness centrum.

Wellness, bazén a fitness

Podľa riaditeľky KIC Kremnica Zuzany Tileschovej budú všetky služby Relax centra sprístupnené v súlade s aktuálnymi nariadeniami hygienikov. Najväčšie obmedzenia čakajú návštevníkov wellness, ktorí budú pred vstupom do sauny či bazéna potrebovať negatívny antigénový text nie starší ako 24 hodín, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo sa musia preukázať dokladom o výnimke z testovania. „Počet návštevníkov v bazéne bude zatiaľ obmedzený na 15 osôb,“ uviedla Zuzana Tileschová.

Do fitness centra bude mať vstup povolený maximálne 20 osôb naraz bez nutnosti preukazovania sa testom alebo výnimkou z testovania.

Bowling, telocvičňa a ostatné služby

Z dôvodu zvýšenej bezpečnosti bude podľa Zuzany Tileschovej otvorená súčasne vždy len jedna bowlingová dráha. Sprístupnené budú aj ostatné služby ako bedminton, squash či loptové hry.

Bar bude otvorený s dodržaním 4 osôb pri stole alebo osoby z jednej domácnosti pri stole s rozostupmi 2 metre medzi stolmi.

Otváracie hodiny Relax centra: každý deň od 11.00 do 21.00 hod.

 

Požičovňa ferratových setov: 0917 815 259

Požičovňa ferratových setov na Skalke otvorená každý deň od 9.00 do 21.00 hod.

 

(prevzaté z web stránky mesta Kremnica)


Novinky

Podujatia v Kremnici 01.08.2021 08:14:31

Unikátne výstavy Juraja Poliaka

Poznávajte v Kremnici 15.06.2021 14:25:45

Expres 34 tunelov 2021

Služby v Kremnici 31.05.2021 13:09:14

Navštívte Relax centrum na Skalke