Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

KREMNICKÉ PESTRÉ LETO 2018

27.06.2018 11:34:26 | 
KREMNICKÉ PESTRÉ LETO 2018

KREMNICKÉ PESTRÉ LETO 2018

Počas letných prázdnin a letnej turistickej sezóny je Kremnica každý rok plná kultúrnych, športových a spoločenských aktivít. Inak to nebude ani v tomto roku. Nech sa páči, vyberte si tie svoje podujatia. prajeme Vám pestré leto v Kremnici.


Novinky

Služby v Kremnici 20.12.2018 17:28:12

Relax centrum počas zimnej sezóny

Služby v Kremnici 03.12.2018 13:24:14

Žltý minibus bude premávať počas zimnej sezóny