Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Kremnická JAZZda 2017 / festival

30.05.2017 14:42:59 | 
Kremnická JAZZda 2017 / festival

Čo: Kremnická JAZZda 2017 / festival
Kedy: 17. jún 2017, 12:00
Kde: ulice, námestia a podniky Kremnice
Prívetivé exteriéry dýchajúce atmosférou budú skvelou kulisou nie len hudobných produkcií. Na námestiach a v uliciach bude počas jedného letného dňa znieť muzika, ktorú bežne rádiá nehrajú, ale dokáže zaujať, potešiť, zabaviť... Kremnická jazzda, hoci to má v názve, nebude (len) džezovým festivalom, do letného hudobného kokteilu bude namiešaný aj swing, blues, etno... A ak si niekto myslí, že elektronická hudba patrí len do klubov, tak 17.6. ho skúsime presvedčiť o opaku.
Počas festivalu budete môcť veľa zaujímavého počuť, ale aj vidieť a ochutnať. Výtvarní umelci vytiahnu svoju prácu do ulíc. Diela budú vznikať priamo pred vašimi očami. Trochu iné „kulinárske“ špeciality ponúkne burza gramofónových platní a knižný antikvariát. Hudobné a výtvarné workshopy potešia malých návštevníkov Jazzdy...


Novinky

Služby v Kremnici 11.06.2018 10:37:56

Garantované prehliadky mesta

Podujatia v Kremnici 14.05.2018 14:12:56

MAJK SPIRIT

Služby v Kremnici 31.03.2018 22:17:43

Skalka Relax centrum počas týždňa otvorené od 14,00