Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Katarzia & Pjoni

Čo: Katarzia & Pjoni

Kedy: 26. marec 2022, 20:00

Kde: Akropola Kremnica

Katarzia je slovenská producentka a textárka, žijúca v Prahe. Jej texty sú charakteristické otvorene pomenovanými momentmi a príbehmi z našich životov a vzťahov.

Má na konte štyri štúdiové albumy. Na jar 2018 získala cenu Radio_head Awards za najlepší singel, konkrétne za skladbu Kde sa slzy berú ...

Vstupenky

>V predpredaji 6€ cez TicketLivehttps://www.ticketlive.sk/sk/event/katarzia-akropola-kremnica-18-12-2021 

>Na mieste 8€

Podujatie podporil Fond na podporu umenia.

______________________________________________________Vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu, podujatia organizujeme v režime: KZ = KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ + PREKONANÍ

Stále platí, že pri vstupe do prevádzky je nutné mať prekryté horné dýchacie cesty, dezinfikovať si ruky a dodržiavať rozostupy.

Ďakujeme, že chránite seba aj ostatných!