Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Jana Kirschner & Band v Kremnici

06.03.2023 11:00:23 | 
Jana Kirschner & Band v Kremnici

Čo: Jana Kirschner & Band | live in Kremnica

Kedy: 8. apríl 2023, 19:00

Kde: Akropola Kremnica

Slovenská hudobná diva a jej živé koncertné vystúpenie.
Po dlhých rokoch sa to podarilo a Jana sa predstaví kremnickému publiku práve u nás v Akropole a to v plnej koncertnej zostave.
Jana Kirschner je Tá, ktorá prekračuje hudobné hranice. Slovenská speváčka, skladateľka a viacnásobná držiteľka ocenení naprieč viacerými hudobnými žánrami.
Prešla počas svojej hudobnej kariéry výrazným prerodom od popovej princeznej k synonymu hudobného progresu a invencie na domácej scéne. S projektom Moruša priniesla slovenským a českým poslucháčom originálne spojenie modernej (tzv. západnej) hudobnej produkcie a slovenských hudobných a kultúrnych tradícií. (zdroj: Slnko Records)
Kapela :
Tomaš Fuchs - gitara
Matej Havlíček - basa
Marian Slávka - bicie
Valentina Vlkova - vokal
Adina Sivokova - vokal
Line Up:
19:00 - predkapela
20:00 - Jana Kirschner Band
21:30 - after DJ
Vstupné :
23 € predpredaj
26 € na mieste v deň koncertu