Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Cyklomaratón Bike&Roll 2018

Čo: Cyklomaratón Bike&Roll
Kedy: 26. máj 2018, 11.00
Kde: bežecký štadión Rudolfa Čillíka na Skalke
Posledná májová sobota na Skalke bude patriť 10-temu ročníku horského cyklomaratónu Bike&Roll, ktoré organizuje občianske združenie Biela stopa. Pre pretekárov bude pripravená 25 km a 50 km trať so štartom aj cieľom na štadióne Rudolfa Čillíka. Štart je 26.5.2018 o 11:00 a po odštartovaní hlavných pretekov bude štadión patriť najmenším cyklistom. V spolupráci s centrom voľného času Cvrček bude pripravená prekážková trať, na ktorej deti si môžu otestovať svoju obratnosť na odrážadlách a bicykloch. 
Aktuálne informácie sú priebežne zverejňované na stránke www.bielastopa.sk a na FB Biela stopa.