Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Cigánski Diabli / Novoročný koncert

Čo: Cigánski Diabli / Novoročný koncert
Kedy: 28. január 2019, 19.00
Kde: Akropola Kremnica
Cigánski Diabli v zahraničí známi pod názvom Gypsy Devils, prinášajú originálne nové virtuózne skladby, fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie s nesmiernou dávkou temperamentu. Orchester koncertoval v 35 štátoch sveta a spolupracuje s významnými svetovými a Česko-Slovenskými umelcami (Gypsy Kings, Rick Astley, Paul Gulda, Peter Dvorský, Lucie Bílá, Katka Knechtová, Jaroslav Svěcený, Desmod…)
Po úspešných hudobno-tanečných projektoch-muzikáloch akými boli CARMEN a CIGÁNKA a nedávnych koncertoch vo Francúzsku, Číne, Fínsku, Čechách a Rakúsku sa predstavia na svojich sólových koncertoch na Slovensku. Všetkých fanúšikov dobrej hudby pozývame na novoročný koncert do Akropoly v Kremnici.