Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

ATRAKTÍVNA NOVINKA - Ľadopád na Skalke

15.02.2019 08:24:21 | 
ATRAKTÍVNA NOVINKA - Ľadopád na Skalke

Mesto Kremnica v spolupráci s prevádzkovateľmi športových zariadení a dobrovoľníkmi, vybudovali pre priaznivcov adrenalínových športov ľadopád.

Umiestnený je v starej časti strediska, za bufetom Búda v lesíku na pravej strane na zjazdovke Turček.

Meria osemnásť metrov a široký je trinásť metrov. Mesto žiada športovcov o ohľaduplné lezenie a dodržiavanie bezpečnostných pravidiel

viac nájdete v reporáži http://www.tvhronka.sk/spravodajstvo/na-skalke-maju-prvy-ladopad/

 


Novinky

Podujatia v Kremnici 16.05.2019 12:47:21

Kremnický jarmok a Cechové hody Kremnické 2019

Podujatia v Kremnici 09.05.2019 10:32:41

Letný big air na kremnickom kúpalisku Katarína

Služby v Kremnici 15.04.2019 12:39:41

Via ferrata uzatvorená