Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Aktuálne informácie o bežeckých tratiach na Skalke 7.4.2021

08.01.2021 18:23:08 | 
Aktuálne informácie o bežeckých tratiach na Skalke 7.4.2021

Pre milovníkov bežeckého lyžovania prinášame aktuálne informácie o bežeckých tratiach na Skalke pri Kremnici. Detaily v tabuľke.

Nezabúdajte pri športovaní dodržiavať nariadenia ÚKŠ a RÚVZ. 

Stav dňa: 7.4.2021 
Trasa: Skalka - štadión R. Čillíka - okruh (Kremnické vrchy)
Okruh na štadióne v dĺžke cca 500 metrov
Parametre: 1195 - 1195 m n.m., dĺžka 1 km 
Sneh: 0 až 50 cm, nový sneh prašan 
Stav úpravy trate: upravené v celej dĺžke 
Podmienky pre CT a FT: obmedzené (CT), dobré (FT) 
Teplota vzduchu: od -7 do -7 st. C 
Počasie: polooblačno, občasné sneženie, slabý vietor 
Doplňujúci popis: Na Skalke postupne prisnežieva a podmienky sa vylepšujú. Upravená aj prevažná časť in line okruhu, horná 4-ka a stredný Kiar- tu sú podmienky až veľmi dobré. Všade FT, stopa na CT sa bude robiť pravdepodobne až po predpovedanom zajtrajšom snežení. 

 

Bežecké trate na Skalke upravuje firma Cyklosante, s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja a OOCR Stredné Slovensko.

Informácie sú prevzaté z www.bezkar.sk 


Novinky

Poznávajte v Kremnici 23.02.2021 10:25:57

Nazrite do priestorov Dolnej brány...aspoň virtuálne

Poznávajte v Kremnici 31.01.2021 12:47:40

Nové promo video Kremnica / Mesto príbehov