Vitajte v Kremnici

ktorá je najčastejšie spájaná s prívlastkom zlatá. V meste vyrazené dukáty v minulosti podopierali tróny mnohých panovníkov. Obraz histórie Kremnice je zložený z mozaiky príbehov, ukrytých v každej ulici, dvore, v dome...

Mestský hrad

Dominantou stavbou hradného areálu je Kostol sv. Kataríny. Hradný komplex s expozíciami spravuje Múzeum mincí a medailí, patriace pod Národnú banku Slovenska.

Chcem vedieť viac

Skalka relax centrum

Návštevníci najčastejšie s obľubou navštevujú vodný svet, ktorý im umožňuje zregenerovať sily po viac či menej namáhavom športovaní, alebo len tak prídu zaplávať si či otužiť telo v jednej z piatich sáun.

Chcem vedieť viac

Kremnické GAGY

Koná sa každý rok na konci augusta, počas posledného prázdninového víkendu sa ulice mesta zaplnia návštevníkmi. Každý, kto má chuť sa zabávať, oddychovať, hľadá uvoľnenie alebo inšpiráciu, si príde na svoje.

Chcem vedieť viac

Ubytovanie

Všetko čo Kremnica a okolie ponúka sa nedá zažiť za deň. Vyberte si nocľah v niektorom z ubytovacích zariadení, aby ste načerpali nové sily na ďalší deň spoznávania a zažívania tohto kúzelneho miesta.

Chcem vedieť viac

Akropola kvíz vol. 62

Či: Akropola kvíz vol.62

Kedy: 27. november 2021, 20.00

Kde: Akropola Kremnica

Druhý novembrový kvíz. 

Pravidlá už iste poznáte ale ak by nie, tu sú:  

> Štartovné: 2 € / osoba - na mieste 

> 2-6 členný tím 

> 4.kolá po 10 otázok 

> výherca vyhráva veselú cenu 

> posledný tím tiež vyhráva niečo na zapitie smútku 

> správni hráči - nepodvádzajú/negooglia 

Rezervácie stolov: cez messenger Akropoly alebo na tel.č. 0908 038 415

____________________________________________

* * *Vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu, podujatia organizujeme v režime: KZ = KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ a PREKONANÍ

Stále platí, že pri vstupe do prevádzky je nutné mať prekryté horné dýchacie cesty, dezinfikovať si ruky a dodržiavať rozostupy.

Ďakujeme, že chránite seba aj ostatných!